Su Tankeri

Su Tankeri – temiz su ve süt, yağ gibi sıvıların taşınmasında, yol sulamak amacıyla ve gerektiğinde yangın söndürmek için kullanılır. Müşterilerimizin isteğiyle takılacak ek aparatlar sayesinde çok amaçlı görev alırlar.
Tanklar eliptik, silindirik ya da “D” kesit formunda, ihtiyaca göre paslanmaz çelik ya da ST-37 veya ST-52 normlarında üretilir. Güvenli sürüş sağlamak için tankın içinde yeterli miktarda dalgakıranlar bulunur. Tankın üzerine 450-500 mm. çapında bakım kapağı (manhole) monte edilir. Tankta seviye göstergesi, üst kısma çıkmak için merdiven ve üstte kaymaz yürüme alanı bulunur.
İsteğe ve kullanma alanına göre değişik su pompası tipleri uygulanabilmektedir. Pompa için gerekli olan güç, sürücü kabininden kontrol edilebilen PTO’dan veya ara şanzımandan sağlanır. Tankın üzerindeki kapak yardımıyla, tank doğal akışla ya da bir diğer kaynaktan hortum yardımıyla doldurulabilir. İhtiyaca göre uygun tesisat sistemi kullanılır.

Tek zamanlı santrifüj pompa, kolay erişim için şasinin yanına monte edilir. Pompa için gerekli olan enerji, sürücü kabininden kontrol edilebilen PTO’dan sağlanır. Tankın üzerindeki kapak yardımıyla, tank doğal akışla ya da bir diğer kaynaktan hortum yardımıyla doldurulabilir. 20 metrelik 1″ çapında hortum şasinin yanına standart ekipman olarak monte edilir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

Bumer Makina olarak her zaman en iyisini sizlere sunmakta gurur duyuyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres : Sazyolu Caddesi No:13 Yazıbaşı / Torbalı – İzmir

Telefon : +90 232 853 88 61

E-mail : info@bumermakina.com

Copyright © 2021 Zero Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.