Vizyon ve Değerler

Araç üstü ekipman sektöründe geniş ürün gamı ile müşteri ihtiyaç ve isteklerine yönelik çözümler sunan Bumer Makine Başta müşteri mutluluğunu temel alan, satış ve satış sonrası desteklerle daima müşteri haklarını koruyan, teknolojik gelişmeleri takip eden bir bilinçle hareket edip, çalışmalarında çevreye ve insana duyarlı ve gücünü çalışanların azim ve desteğinden alarak attığı adımlarla ihracat da ve yurt içinde her zaman en iyiyi hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde tespit edip, taleplerini maksimum seviyede karşılamak. Müşteri odaklı çalışma başarımızın vazgeçilmez temel unsurudur. Firmamızı, yurt içinde ve yurtdışında ürün ve hizmet kalitemiz ile temsil etmek temel ilkemizdir. Sürekli gelişmeyi hedeflenerek, üretim verimliliğini arttırmak ve kaliteyi güvence altına almak.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi’nin etkinliğini kullanarak kalitemizden taviz vermemek.

Şirket çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve satış temsilcilerimizin yaptıkları tüm çalışmalar, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sağlama sürecinin bir parçasıdır. Her çalışanımız bu süreçte üstüne düşen görevi özveriyle yerine getirerek kalite politikamıza katkıda bulunmaktadır.

Satış sonrası destek ve servis ile müşterilerimize güven vermeyi, yasal mevzuat ve yükümlülüklere uymayı, sürekli inovasyon ve ar-ge çalışmalarıyla çağının ilerisinde olmayı, enerji kaynaklarını mümkün olan en üst seviyede verimli kullanmayı şirketimiz politika olarak benimsemiştir ve bu yolda devam etmektedir.

İhracat Ağımız

İngiltere, Kanada, Fransa, Tayland, Tunus, Endonezya, Filipinler, Suudi Arabistan, Katar, Sırbistan, Makedonya, Bosna Hersek, Kosova, Bulgaristan, Gürcistan, Romanya, Mali, Güney Afrika, Hollanda, Kazakistan, Fas, Cezayir, Libya, Ürdün, İsrail, Filistin, Irak, Almanya, Litvanya ülkelerinde geniş bir ihracat ağımız ile faaliyet göstermekteyiz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uzman Ekip

Profesyonel ve çözüm odaklı teknik destek sunan tecrübeli takım arkadaşlarına sahibiz.

Güvenilir Referanslar

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanındaki birbirinden değerli referanslarımızla başarı grafiğimizi devamlı yükseltiyoruz.

Kalite

Kalite tutkumuz ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır.

Gelişmeye Devam Ediyoruz

Tecrübemizle gelen Global başarımızı yaşam boyu öğrenme ve gelişmeye inanarak büyütüyor, kendimizi ve işimizi sürekli geliştiriyoruz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın

Bumer Makina olarak her zaman en iyisini sizlere sunmakta gurur duyuyoruz.

İletişim Bilgileri

Adres : Sazyolu Caddesi No:13 Yazıbaşı / Torbalı – İzmir

Telefon : +90 232 853 88 61

E-mail : info@bumermakina.com

Copyright © 2021 Zero Ajans. Tüm Hakları Saklıdır.